Ostrów Mazowiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
500 000 PLN
Cena za m2
3 571,43 PLN
Powierzchnia
140 m2
Powierzchnia użytkowa
140 m2
Powierzchnia działki
674 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1950
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2018-09-13
Numer oferty
17/6239/ODS

Opis nieruchomości

Do sprzedania nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Piłata. Budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni użytkowej około 140 m2 plus poddasze, usytuowany na działce 674 m2. Wybudowany w latach 50-tych po modernizacji; wymieniona została instalacja elektryczna, okna, dach przykryty blachodachówką, ogrzewanie centralne;piec olejowy, grzejniki. Nieruchomość może spełniać funkcję wyłącznie mieszkalną, mieszkalno-usługową, jak również tylko usługową, ponieważ składa się z dwóch niezależnych lokali o takim samym rozmieszczeniu pomieszczeń oraz metrażu. W każdym lokalu znajduję się kuchnia, WC, łazienka, pokój o powierzchni 35 m2 oraz drugi pokój o powierzchni 25 m2. Trzy odrębne wejścia; dwa po bokach do każdego z lokalu oraz jedno od frontu bezpośrednio z ulicy co jest dużym atutem przy prowadzeniu działalności gospodarczej. Ponadto na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy. Cała posesja ogrodzona. Możliwość dokupienia sąsiadującej działki o powierzchni 603 m2. W najbliższym sąsiedztwie Komenda Powiatowa Policji, dworzec autobusowy, galeria handlowa oraz liczne sklepy. Nieruchomość z dużym potencjałem oraz możliwościami. Zapraszam do kontaktu oraz oględzin nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Nina Przastek

Nina Przastek

Telefon:
507400039
Email:
npdron-nieruchomosci@wp.pl
Numer licencji:
20150

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).