Zgorzałowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
170 000 PLN
Cena za m2
2 000 PLN
Powierzchnia
85 m2
Powierzchnia użytkowa
85 m2
Powierzchnia działki
5 100 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
1980
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2018-08-16
Numer oferty
16/6239/ODS

Opis nieruchomości

Do sprzedania posiadłość w miejscowości Zgorzałowo, gmina Wąsewo, powiat ostrowski. Jest to niezwykle urokliwe siedlisko o bardzo dużej powierzchni 5 100 m2 (wymiary 43 m x 120 m), na której usytuowany jest budynek mieszkalny o powierzchni 85 m2 z lat 70-80 tych drewniany obmurowany, przykryty blachą, okna drewniane. Na parterze znajduje się kuchnia, dwa pokoje oraz łazienka z prysznicem, poddasze zagospodarowane na trzeci pokój. Dom bardzo klimatyczny w całości umeblowany w stylu antycznym. Media: prąd, wodociąg, szambo, ogrzewanie kominkowe. Ponad to na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy z wyodrębnioną kuchnią oraz pomieszczeniami składowymi. Lokalizacja świetna, niedaleko lasy oraz jeziora Przyborowie. Bezproblemowy dojazd drogą asfaltową z niskim natężeni ruchu. Nieruchomość z dużym potencjałem. Duża działka daje możliwość zwrotu kapitału, poprzez wydzielenie jednej lub kilku działek, a następnie odsprzedaży. Zapraszam do kontaktu oraz oględzin nieruchomości. Brak prowizji od kupującego.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Nina Przastek

Nina Przastek

Telefon:
507400039
Email:
npdron-nieruchomosci@wp.pl
Numer licencji:
20150

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).