Ostrów Mazowiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 200 000 PLN
Cena za m2
100,16 PLN
Powierzchnia działki
11 981 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Usługowa
Dostępne od
2018-08-24
Numer oferty
45/6239/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 1, 1987 ha w miejscowości Ostrów Mazowiecka przy ul. Cmentarnej. Nieruchomość położona jest w strefie centralnej miasta w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej, oraz cmentarza. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach wymiary 95m x 136m (w przedniej części zwężenie do 75 metrów), w części ogrodzona, wyposażona w przyłącze do sieci elektroenergetycznej, wodociągowej oraz szambo. W bliskiej odległości dostępna jest siec kanalizacyjna oraz gazowa. Przez część działki przebiega linia elektroenergetyczna średniego napięcia. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą o nawierzchni utwardzonej płytami betonowymi typu trylinka. Na działce znajdują się budynki w złym stanie technicznym do rozbiórki. W planie zagospodarowania przestrzennego miasta Ostrów Mazowiecka działka położona jest na terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Działka częściowo znajduje się w 50 metrowej strefie cmentarnej. Idealne miejsce na prowadzenie działalności sakralnej, domu pogrzebowego itp. Zapraszam do kontaktu. Oferta na wyłączność. Kupujący nie płaci prowizji.

Kontakt

Nina Przastek

Nina Przastek

Telefon:
507400039
Email:
npdron-nieruchomosci@wp.pl
Numer licencji:
20150

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).