Ostrów Mazowiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
300 000 PLN
Cena za m2
497,51 PLN
Powierzchnia działki
603 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
18
Długość działki (mb.)
33
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Dostępne od
2018-09-13
Numer oferty
46/6239/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlano-usługowa w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Ostrowi Mazowieckiej przy ul. Piłata. Powierzchnia działki 603 m2 o wymiarach około 18 m x 33 m (kształt nieregularny). W pierwszej linii zabudowy, bezpośredni wjazd z ulicy. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomość leży w terenie pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem usług. Działka w całości ogrodzona. Teren równy. W tylnej granicy usytuowane są murowane budynki gospodarcze. W najbliższym sąsiedztwie Komenda Powiatowa Policji, dworzec autobusowy, galeria handlowa oraz liczne sklepy. Możliwość zakupu większej powierzchni oraz sąsiadującego budynku. Zapraszam do kontaktu. Kupujący nie płaci prowizji.

Kontakt

Nina Przastek

Nina Przastek

Telefon:
507400039
Email:
npdron-nieruchomosci@wp.pl
Numer licencji:
20150

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).