Nowa Osuchowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
37 000 PLN
Cena za m2
10,99 PLN
Powierzchnia działki
3 366 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
123
Długość działki (mb.)
27
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Numer oferty
48/6239/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania niezabudowana działka rekreacyjna w miejscowości Nowa Osuchowa, gmina Ostrów Mazowiecka, powiat ostrowski. Powierzchnia działki 3 366 m2, wymiary 123 m x27 m. Dojazd drogą wewnętrzną z dwóch stron. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Ostrów Mazowiecka działka leży w terenie rolnym oraz leśnym. W sąsiedztwie lasy oraz luźna zabudowa jednorodzinna. Teren idealny pod rekreacje z możliwością postawienia domku letniskowego nie wymagającego pozwolenia (na zdjęciu przykładowy dom). Malownicza okolica z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie blisko do niezbędnej infrastruktury. W miejscowości znajduje się m.in szkoła podstawowa, sklep spożywczy, przychodnia oraz zabytkowe Sanktuarium. Miejscowość jest miejscem kultu Matki Bożej i celem pielgrzymek (Kult Matki Bożej w parafii Osuchowa rozwinął się w związku z objawieniami, które miały miejsce na początku XX wieku). Okolica od wielu lat ceniona przez mieszkańców stolicy. 2 km do wjazdu na nową trasę S8, którą dojazd do stolicy zajmuje 40 minut. Możliwość zakupu większej powierzchni. Zapraszam do kontaktu. Kupujący nie płaci prowizji.

Kontakt

Nina Przastek

Nina Przastek

Telefon:
507400039
Email:
npdron-nieruchomosci@wp.pl
Numer licencji:
20150

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).