Jelenie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
48 000 PLN
Cena za m2
24 PLN
Powierzchnia działki
2 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Dostępne od
2019-01-26
Numer oferty
51/6239/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Jelenie, gmina Ostrów Mazowiecka. Powierzchnia działki 2 000 m2 o wymiarach 57 m x 35 m. Dojazd drogą asfaltową. Bezpośrednio przy ul. Mazowieckiej; trasa Ostrów Mazowiecka - Ostrołęka. Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Ostrów Mazowiecka leży w terenie oznaczonym MM z przeznaczeniem pod tereny mieszkaniowe o funkcjach mieszanych zabudowa zagrodowa i jednorodzinna z towarzyszącą funkcją usług nieuciążliwych. 2 km do miejscowości Jelonki w której znajduje się cała niezbędna infrastruktura: szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, apteka, kościół oraz sklepy. 10 km do Ostrowi Mazowieckiej, 30 km do Ostrołęki. Zapraszam do kontaktu. Kupujący nie płaci prowizji.

Kontakt

Nina Przastek

Nina Przastek

Telefon:
507400039
Email:
npdron-nieruchomosci@wp.pl
Numer licencji:
20150

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).