Ostrów Mazowiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
800 000 PLN
Cena za m2
46,87 PLN
Powierzchnia działki
17 067 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
48
Długość działki (mb.)
417
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Przeznaczenie działki
Usługowa
Dostępne od
2018-08-03
Numer oferty
42/6239/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w miejscowości Ostrów Mazowiecka, bezpośrednio przy ul. Lubiejewskiej. Działka komercyjna o powierzchnia 1 7067 m2 oraz wymiarach około 40 m x 417 m ( od drogi zwężenie do 38 metrów). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania, w którym przeznaczona jest pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami. Media: prąd, woda, kanalizacja. Bardzo dobrze skomunikowana z S8, trasa Warszawa-Białystok ( 300 metrów do wjazdu). W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przedsiębiorstwa usługowe, obiekty magazynowe, firmy transportowe, restauracje itp. Działka zabudowana jest domem jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczym; obydwa budynki w złym stanie technicznym do rozbiórki, bądź kapitalnego remontu. Zapraszam do kontaktu. Kupujący nie płaci prowizji.

Kontakt

Nina Przastek

Nina Przastek

Telefon:
507400039
Email:
npdron-nieruchomosci@wp.pl
Numer licencji:
20150

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).