Brok

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
80 000 PLN
Cena za m2
81,22 PLN
Powierzchnia działki
985 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
42
Długość działki (mb.)
23
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Dostępne od
2018-12-07
Numer oferty
50/6239/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Brok w powiecie ostrowskim. Nieruchomość o powierzchni 985 m2 (wymiary: 42 m x 23m). Media: prąd, woda, kanalizacja - w aktualnych planach. Dojazd do działki drogą gruntową, 90 metrów do ulicy asfaltowej Ludwinów. Według aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Miasta Brok działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W sąsiedztwie lasy oraz luźna zabudowa jednorodzinna. 1 km do centrum miejscowości Brok, gdzie znajduje się cała niezbędna infrastruktura oraz plaża miejska nad rzeką Bug. Miejsce od lat cenione przez mieszkańców stolicy. Zapraszam do kontaktu. Brak prowizji od kupującego.

Kontakt

Nina Przastek

Nina Przastek

Telefon:
507400039
Email:
npdron-nieruchomosci@wp.pl
Numer licencji:
20150

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).