Dąbrowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
80 000 PLN
Cena za m2
23,77 PLN
Powierzchnia działki
3 366 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
116
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Dostępne od
2018-11-19
Numer oferty
49/6239/OGS

Opis nieruchomości

Do sprzedania działka budowlana w miejscowości Dąbrowa, gmina Andrzejewo, powiat ostrowski. Powierzchnia działki 3 366m2, wymiary: 30 m x 11 6 m. Bezpośrednio przy drodze powiatowej, asfaltowej. Media: prąd, woda. Teren nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego. Pozwolenie na budowę po uzyskaniu warunków zabudowy (gmina nie zakazuje wydania WZ) - czas oczekiwania około 3 miesiące. w sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna. Przy działce przystanek autobusowy. 4 km do miejscowości gminnej Andrzejewo, w której znajduje się cała niezbędna infrastruktura m.in: szkoły, przedszkole, ośrodek zdrowia, apteka, sklepy, kościół. 14 km do Ostrowi Mazowieckiej. Zapraszam do kontaktu. Kupujący nie płaci prowizji.

Kontakt

Nina Przastek

Nina Przastek

Telefon:
507400039
Email:
npdron-nieruchomosci@wp.pl
Numer licencji:
20150

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).