Ostrów Mazowiecka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
160 000 PLN
Cena za m2
5 000 PLN
Powierzchnia
32 m2
Piętro
1
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Medyczne, Biurowe, Inne
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2018-09-19
Numer oferty
2/6239/OLS

Opis nieruchomości

Do sprzedania lokal handlowo-usługowy w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. 3 - maja. Lokal znajduje się na 1 piętrze budynku wybudowanego w 2000 roku. W budynku znajduje się winda dla osób niepełnosprawnych. Nieruchomość składa się z jednego dużego pomieszczenia o powierzchni 32 m2, z którego wydzielone jest pomieszczenie socjalne z umywalką. Toalety ogólnodostępne w korytarzu. Pomieszczenie jasne i przestronne z dużymi oknami/witrynami. W lokalu woda ciepła i zimna, prąd, internet, ogrzewanie centralne ze spółdzielni mieszkaniowej. Miesięczny czynsz około 290 zł. Idealne miejsce na prowadzenie działalności usługowej oraz handlowej np. usługi fryzjerskie, sklep, biuro rachunkowe itp. W cenie również możliwość pozostawienia wyposażenia tj. regały chromo-nikiel, lada handlowa, krzesełka, wieszaki obuwnicze. Cena podlega negocjacji. Zapraszam do kontaktu. Kupujący nie płaci prowizji.

Kontakt

Nina Przastek

Nina Przastek

Telefon:
507400039
Email:
npdron-nieruchomosci@wp.pl
Numer licencji:
20150

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest NP Dron-Nieruchomości Nina Przastek z siedzibą w () przy . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).